1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. CES 2020’de yeni Teslasuit VR eldiveni
Trendlerdeki Yazı

CES 2020’de yeni Teslasuit VR eldiveni

Teslasuit sanal gerçeklik tam vücut dokunsal kıyafeti 2018'de yeniden hayata geçirildi ve bu hafta Teslasuit , dokunsal kıyafeti sistemine eşlik etmek için yeni VR eldivenlerini tanıttı.

teslasuit_vr_bilgilobi

Teslasuit sanal gerçeklik tam vücut dokunsal kıyafeti 2018’de yeniden hayata geçirildi ve bu hafta Teslasuit , dokunsal kıyafeti sistemine eşlik etmek için yeni VR eldivenlerini tanıttı. Teslasuit VR eldiveni, 7-10 Ocak 2020 tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta yapılacak bu ayki CES 2020 Teknoloji Fuarı’nda sergilenecek.

Teslasuit’in tüm vücut dokunsal geri bildirim sistemi kıyafetin içine yerleştirilmiştir ve eylemlere, talep üzerine veya hareket yakalama karşılaştırmasına yanıt olarak kullanılabilir. Bu geri bildirim, kullanıcılara sanal ve artırılmış gerçeklik konusunda his ve dokunma hissi verir. Bu elektro-stimülasyon, daldırma oranını artırarak, 360 derece farkındalığı artırarak ve kas hafızasına girerek öğrenme deneyimini geliştirir.

Kullanıcıların insan performansını daha şimdi – tam anlamıyla daha da iyileştirmelerini sağlayan yepyeni bir ürün sergileyeceğiz. Çığır açan buluşun arkasındaki ekiple tanışın ve geçen yıl ne üzerinde çalıştığımızı görün. TESLASUIT ekibi çığır açan çözümümüzün daha fazla uygulamasını gösterecek ve kişisel eğitim, spor, askeri eğitim, kamu güvenliği, rehabilitasyon ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde nasıl uyarlanabileceğini anlatacak.

Kaynak :https://www.geeky-gadgets.com/teslasuit-vr-glove-02-01-2020/

Yorum Yap

Yorum Yap