İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Huawei Mate 30 Pro DxOMark Rekoru İddiası
Trendlerdeki Yazı

Huawei Mate 30 Pro DxOMark Rekoru İddiası

bilgilobi_huawei

Huawei, ABD Hükümeti nedeniyle sayısız komplikasyonla karşı karşıya kaldıktan sonra yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını lansmanına hazırlıyor . Yaşanan bu tüm sıkıntılar Huawei için bir engell oluşturmadığınıda görmüş oluyoruz. Çinli şirket Huawei ,yaklaşık bir yıl önce amiral gemisi olan Mate 20 serisini açıklamıştı . Şimdi ise yeni amiral gemisi Huawei Mate 30 Pro için hazırlanıyor.

 

Huawei’nin bundan önceki yaptığı modellerdeki tasarımları ile yeni sızıntılara göre Huawei Mate 30 Pro’nun tasarımı çok farklı olacak. Sızıntılara göre iki çeşit kamera tasarımı görmekteyiz. Bunlardan biri dikdörtgen şeklinde dizilmiş kameralar, bir diğer tasarımda ise daire şeklinde dizilmiş kameralar olarak iki çeşit kamera sitili görmekteyiz. Son edilen bilgilere göre daire kamera sitilin daha önde olduğu belirlendi.

Huawei Mate 30 Pro’da hangi sensörlerin kullanıldığını henüz bilmiyoruz. Huawei kamera lenslerinin tasarımı ve üretimi için Leica ile bir ortaklık yapılmış. Leica Vario-Summilux-H 1: 1.6-3.4 / 16-125 mm ASPH olarak etiketlenmiş. Sızıntılara göre yaklaşmakta olan Huawei Mate 30 Pro ‘nun DxOMark rekorlarını geçeceğini ve yeni rekoru kıracağını iddia edildi.

Şuana kadar şirket tarafından yapılan resmi bir açıklama yok. Bu yüzden telefonun donanımında neler kullanılmış bilemiyoruz. Şirket tarafından resmi bir açıklama yapıldığında sizlere ileteceğiz. Takipte kalın.

Kaynak : https://www.igyaan.in/191280/huawei-mate-30-leaked-with-the-highest-dxomark-rating

Yorum Yap

Yorum Yap