İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung, Galaxy Note 10 Resmi Tanıtım Videosu
Trendlerdeki Yazı

Samsung, Galaxy Note 10 Resmi Tanıtım Videosu

bilgilobi_samsung_note_10

Samsung , Note 10 Ve Note 10+ ‘ın  Tanıtım Videosunu Yayınladı

Günlerdir konuşulan Samsung Note 10 ‘ nun dün tanıtım videosu çıktı. İşte tanıtım videosu ;

Yeni S kalemi, sunumlar arasında gezinmek veya kamera uygulamasını kontrol etmek için kullanılabilen dokunmatik olmayan hareket kontrollerine izin veren yerleşik bir jiroskop ile birlikte geliyor. Ayrıca, telefon artık el yazınızı metne dönüştürebilir, böylece notlarınızı daha kolay kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 video modunda canlı netleme sunan kameralara ve titremeyen videolar için Super Steady modunun geliştirilmiş bir sürümüne sahip. Ayrıca ToF kamera , portre ve arka plan bulanıklaştırma efektlerine yardımcı olacak.

Donanımına bakacak olur isek, Samsung Note10 + ‘da 12GB RAM ve 512GB depolama ile yeni 7nm Exynos 9825 yonga setini kullandığı görülüyor. 4.300 mAh batarya, Note10’daki süper hızlı şarj sayesinde sadece 30 dakika içinde doldurulabilir.

Samsung Dex deneyimi artık hem Windows hem de Mac için telefonla bilgisayar arasında kusursuz bir üretkenlik sağlayan tak ve çalıştır biçiminde sunuluyor. Yeni Dynamic AMOLED ekran daha iyi bir hale geldi ve şimdi renkleri bozmadan zararlı mavi ışığı % 40 oranında azaltıyor.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/samsung_details_all_the_galaxy_note10_features_in_its_official_introduction_video-news-38576.php

Yorum Yap

Yorum Yap