1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Samsung Internet ‘ teki Tüm Web Sitelerinde Geçerli Karanlık Mod Getirdi
Trendlerdeki Yazı

Samsung Internet ‘ teki Tüm Web Sitelerinde Geçerli Karanlık Mod Getirdi

bilgilobi_samsung

Samsung, tüm akıllı telefonlarda kullanıma sunduğu mobil web tarayıcılarına yeni sürüm yayınladı. Güncelleme ile birlikte artık tarayıcı, One UI arayüzüne geçiş yaparken, tüm web sitelerinde geçerli bir Gece Modu’na sahip oldu.

Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung , kendi akıllı telefonlarında gömülü olarak barındırdığı, diğer akıllı telefon kullanıcılarının ise uygulama mağazasından indirebilmekte olduğu Samsung Internet web tarayıcısı ile kullanıcılara temiz, akıcı ve hızlı bir web deneyimi sunmakta. Samsung Internet kullanan çoğu kişi tarayıcıdan memnun kalırken, Samsung, getirdiği yeni özelliklerle tarayıcıyı geliştirmeye devam etmekte.

Bildiğiniz gibi Samsung, Android 9.0 Pie sürümü ile birlikte One UI adında yeni bir arayüz tasarımına geçiş yaptı ve sistem uygulamalarını da bu arayüz ile uyumlu olacak şekilde güncelliyordu. Ancak Samsung Internet, SE arayüz tasarımını kullanmaya devam etmekteydi. Şirket, Samsung Internet için yayınladığı son güncelleme ile bu sorunu da ortadan kaldırmış oldu ve uygulamaya One UI arayüzünü getirildi.

Fakat Samsung Internet’e gelen en dikkat çekici özellik bu değil. Artık Samsung Internet kullanıcıları, hem tarayıcı arayüzüne hem de web sitelere karanlık mod getiren bir Gece Modu’na sahip oldular . Bu sayede yukarıdaki görsellerde de görmüş olduğunuz gibi bilgilobi.com’dan Facebook’a kadar pek çok siteyi karanlık modda kullanabilmektesiniz. Şu an için hangi web sitelerde ya da sayfalardaki hangi eklentilerde uyumsuzluk olduğu bilinmemekte. Eğer hala Samsung Internet’i denemediyseniz aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap