2022 Yürüyerek Para Kazanma: Güncel 10 Uygulama

Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen yürümeyi seviyorsunuzdur. Biraz egzersiz yapmanın ve etrafınızdaki dünyayı görmenin harika bir yolu. Peki size yürümeniz için para ödeyen uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz?

Yürüyüşünüzü izlemek için zaten bir adımsayar uygulaması kullanıyor olabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz uygulamalar ile sizde yürüyerek para kazanma şansı veya indirimler kazanabilirsiniz.

Adım Atarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Adım atarak para kazanma uygulamaya bağlıdır. Çoğu, fitness ve sağlığa odaklanmıştır. İlerlemenizi takip edebilecek ve yürüdüğünüz veya koştuğunuz her km için puan kazanabileceksiniz. Bazıları, haftada 10 km yürümek veya 1.000 kalori yakmak gibi kendinize hedefler belirlemenize izin verir. Bu hedeflere ulaştığınızda, size ödeme yapacaklar!

Kilo vermeye veya kas kütlesi oluşturmaya çalışıyorsanız bu harika, ancak çok para değil – ciddi bir koşucu veya yürüyüşçüyseniz ayda 100 dolar olabilir. Kullanıcılara anketler veya video izleme gibi görevleri tamamlamaları için ödeme yapan gig-ekonomi uygulamaları ekleyerek daha fazlasını yapabilirsiniz.

yuruyerek para kazanmak

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar:

Yürüyerek para kazanmanızı sağlayacak bir sürü uygulama ve program var. Bu uygulamalar kilo vermenize, metabolizmanızı artırmanıza ve genel sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ancak, bunu yaparken size de para ödüyorlar!

Formda kaldığınız için sizi ödüllendiren en iyi 10 akıllı telefon uygulamasını ve programını listeledim ve bunların çoğu iOS ve Android’de indirilebilir.

Yürüyüş uygulamaları sizi zengin etmeyecek, ancak sağlığınızı iyileştirirken biraz fazladan para alırsanız, bu bir KAZAN-KAZANDIR!

Tam zamanlı işinizin yerini alabilecek yan işler arıyorsanız, aşağıdaki diğer gönderilerime göz atmayı unutmayın:

Charity Miles 

Charity Miles uygulaması, arkadaşlarınıza ve ailenize walkathon bağışları için yalvarmadan hayır kurumları için yürüyerek para kazanmanızı sağlar. Bu bir kazan-kazan: Önem verdiğiniz bir amaca destek oluyorsunuz ve hayır kurumu çalışmalarına devam etmek için ihtiyaç duyduğu fonları alıyor. 

Uygulama ne kadar yürüdüğünüzü, koştuğunuzu, bisiklete bindiğinizi veya yürüyüş yaptığınızı takip eder ve ardından kat ettiğiniz mesafeye göre en sevdiğiniz hayır kurumuna para bağışlar. Hatta fonların belirli bir kuruluşa mı yoksa Charity Miles tarafından önerilen bir kuruluşa mı gideceğini seçebilirsiniz. Yürüdüğünüz veya koştuğunuz her mil için puan kazanırsınız ve bu puanlar Amazon hediye kartları gibi ödüllerle takas edilebilir. 

İndirmek ve kullanmak ücretsizdir, bu nedenle dışarı çıkmamak için hiçbir mazeret yok – hava harika olmasa bile!

Evidation

Yürümeyi seviyorsanız, Evidation bunun için ödeme almak için harika bir uygulama! Uygulama adımlarınızı sayar ve egzersiz yaptığınız için sizi ödüllendirir. Yürüyüş veya bisiklet için günde 80 puan ve yemek kaydetme, uyku takibi, kendinizi tartma, meditasyon veya sağlık yolculuğunuzu Twitter’da paylaşma için günde altı puan kazanabilirsiniz.

Ayrıca bisiklet için ödeme alabilirsiniz! Evidation uygulaması ile sadece bisikletinizi sürerek para kazanabilirsiniz. Mil başına 0,01 ABD doları alacaksınız (ilk bakışta pek fazla görünmeyebilir), ancak yürüyüş ve yüzme gibi diğer etkinliklerle birleştiğinde hızla artar!

Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve kullanımı kolaydır. Ne kadar çok kullanırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız! Bu uygulama ile yürüyerek para kazanma şansınız çok yüksektir.

HealthyWage

Yürümek sağlığınız için harikadır, ancak bunu yapmak için kendinizi motive etmek zor olabilir. İşte burada HealthyWage devreye giriyor.

HealthyWage, 10.000 $’a kadar nakit ödüller için kilo verme mücadelelerine katılmanıza izin verir. Kendinize bahse girebilir ve yürüyüş veya diğer aktiviteler yoluyla ne kadar kilo kaybedeceğinizi tahmin etmek için bireysel bir mücadeleye katılabilirsiniz.

Jackpot mücadelelerini veya adım sayma zorluklarını seçin. Jackpot mücadeleleri, hedef ağırlığınıza ulaşmaya dayanır. Adım hedefi zorlukları, mevcut ve önceki adım ortalamalarınıza dayanır ve günlük adım sayınızı oluşturmanıza yardımcı olur.

İşyeri ve ekip zorlukları, birden fazla kişiyi ödül kazanmak için birlikte çalışmaya motive edebilir.

FitPatates

FitPotato uygulaması, adımlar için para kazanmak amacıyla arkadaşlarınıza ve diğer kullanıcılara meydan okumanıza olanak tanır. Haftalık ödül grupları mevcuttur ve kazanmak için 7 gün içinde üç adımlık oturumu tamamlamanız gerekir. Seansınızın yürümeyi, koşmayı veya köpeğinizi gezdirmeyi seçebilirsiniz.

Uygulama ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alma işlemleri vardır; bu, daha fazla özellik veya daha iyi erişim elde etmek için küçük bir ücret ödeyebileceğiniz anlamına gelir.

Bu uygulama hiçbir şey satmadan, hatta evini terk etmeden yürüyerek para kazanmak isteyenler için harika!

Walgreens Balance Rewards

Egzersiz yaparken dolar karşılığında puan kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, Walgreens Balance Rewards cevap olabilir. Balance Rewards programındaki yürüyüşlerinizi ve diğer fitness aktivitelerinizi takip ederek Walgreens’teki Redemption Dollars için Balance Reward puanları kazanabilirsiniz. Kaydolmak için Walgreens web sitesini ziyaret edin ve bir hesap oluşturun. Cinsiyet ve kilo gibi bazı temel kişisel bilgileri sağlamanın yanı sıra doğum tarihinizi ve posta kodunuzu girmeniz gerekecektir.

Kaydolduktan sonra, ekranınızın sağ tarafındaki menüden “Fitness” seçeneğini seçerek ilerlemenizi takip etmeye başlayabilirsiniz. Oradayken, mevcut seçenekler listesinden “Walk Tracker”ı seçin. Yürümekten (koşmak gibi) daha fazlasını izlemek istiyorsanız, “Etkinlik” öğesini seçmeniz gerekir. Bu, hangi etkinliklerin sizin için önemli olduğunu seçmenize olanak tanır, böylece daha sonra takip etmeleri daha kolay olur!

Buradan itibaren her şey oraya çıkmak ve etrafta dolaşmakla ilgili! Bir yürüyüşü veya başka bir fitness etkinliğini (koşma gibi) her tamamladığınızda, işiniz bittiğinde “Etkinliği Gönder”e basmanız yeterlidir. Site, tüm bu olayları otomatik olarak gerçek zamanlı olarak günlüğe kaydeder, böylece başkaları için kolay olur

PK Rewards

PK Rewards, ödüller veya hayır kurumlarına destek için sanal para kazanmanıza izin veren bir iOS uygulamasıdır. Telefonunuz tarafından izlenebilen herhangi bir fiziksel aktivite jeton kazanacaktır. Egzersize ne kadar çok çaba harcarsanız, o kadar hızlı jeton kazanırsınız, bu nedenle uygulama orta ila şiddetli fiziksel aktiviteyi teşvik eder.

Madeni paralar daha sonra bir ödül kataloğundan ürün satın almak için kullanılabilir veya doğrudan desteklenen hayır kurumlarından birine bağışlanabilir. Parasal bağış yapacak durumda değilseniz, yardım etmenin başka birçok yolu da vardır – hayır kurumu hakkında sosyal medyada bilgi paylaşabilir, onlar hakkında blog yazıları yazabilir ve hatta nedenlerini anlatan sanat eserleri yaratabilirsiniz. !

Sweatcoin

Sweatcoin, yürümeniz için size ödeme yapan ücretsiz bir uygulamadır. Telefonunuzda attığınız her 2.000 adımda, uygulamanın para birimini kazanırsınız ve bu parayı daha sonra hediye kartları gibi şeyler satın almak veya hayır kurumlarına bağış yapmak için kullanabilirsiniz. Ne kadar çok adım atarsanız, o kadar çok para kazanırsınız.

Uygulamanın temel sürümü ücretsizdir ve kullanıcıların günde 10 jetona kadar kazanmalarını sağlar. Daha fazla jeton isteyen kullanıcılar, ayda 5 ABD doları karşılığında premium sürüme yükseltebilir ve sınırsız jeton alabilir.

Higi

Higi, yürümek, koşmak, yürüyüş yapmak, köpeğinizi gezdirmek ve daha fazlası için puan kazanmanın bir yolunu sunar. Bu puanları seyahat ve alışverişte indirim almak, hayır kurumlarına bağışlamak veya nakit ödüllerle takas etmek için kullanabilirsiniz. Benzer faaliyetlerde bulunan diğer kullanıcılarla bağlantı kurmak için Higi’nin sosyal ağını da kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir ancak onunla senkronize olan bir cihaz satın almanız (veya uygulama üzerinden bir yükseltme satın almanız) gerekir.

Yürümenin sana iyi geldiğini biliyorsun. Ama bahse gireriz, bunun size ödüller de kazandıracağını bilmiyordunuz!

BetterPoints

BetterPoints uygulamasını bugün deneyin ve attığınız her adım için ödüllendirin. Ne kadar çok adım atarsanız, bizden ve diğer şirketlerden ödül kazanma şansınız o kadar artar.

BetterPoints, sağlıklı olmanın, aktif kalmanın ve bu süreçte ekstra para kazanmanın eğlenceli bir yoludur. Katılmak gerçekten çok kolay – sadece uygulamayı indirin ve yürümeye başlayın! Uygulamamız aracılığıyla tüm hareketlerinizi takip edeceğiz ve her adımda kaç puan kazandığınızı size bildireceğiz. Ardından, bir kampanya başladığında (yaklaşık ayda bir), size ödül kazanmak için kaç puan gerektiğini bildiren bir e-posta göndereceğiz. Puanlarınızı daha sonra hediye kartları veya ücretsiz geziler gibi daha büyük ödüller için çekilişimizde bilet satın almak için para birimi olarak kullanabilirsiniz!

BetterPoints’i bugün deneyeceğinizi umuyoruz ve arkadaşlarınıza söylemeyi unutmayın!

Runtopia

Runtopia, aktiviteyi kendi para birimi olan SPC jetonlarına dönüştürmek için GPS verilerini kullanan ücretsiz bir koşu ve adım sayma izleyicisidir. Daha sonra bu paraları uygulama içi mağazada spor malzemeleri, ödüller ve hizmetler satın almak için kullanabilirsiniz.

Runtopia, ilerlemelerini takip etmek ve sıkı çalışmaları için ödüller kazanmak isteyen koşucular için mükemmeldir. Uygulama, antrenmanlarınızı ve kilometre koşularınızı takip ederek fitness hedefleri belirlemenize ve bu hedeflere yönelik ilerlemenizi izlemenize olanak tanır. Uygulama ayrıca Facebook Messenger ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında sesli bir koç ve diğer koşuculardan gelen motivasyon mesajları da dahil olmak üzere motive olmanıza yardımcı olan birçok özellik içerir.

En iyi kısım? Hiç para harcamanıza bile gerek yok! Runtopia, kullanıcılara her zaman telefonları üzerlerindeyken koşmaları veya yürümeleri için SPC jetonları öder, böylece bu jetonları daha sonra yeni ayakkabılar veya bir Amazon hediye kartı gibi şeylerde kullanabilirler. Hatta dükkandan hiçbir şey istemiyorsanız, ancak yine de düzenli olarak çalıştığınızın kanıtı olarak fiziksel bir şey istiyorsanız, sitenin forumlarında SPC’leri diğer koşucularla takas edebilirsiniz!

Sonuç

Geçiminizi sağlamaya çalışırken, spor salonunu atlamak ve sadece işinizi yapmaya odaklanmak cazip gelebilir. Ancak kendinizi sağlıklı tutmak ve tıbbi faturalardan tasarruf etmek istiyorsanız, kendinizi formda tutmak için yatırım yapmanız gerekir.

Nakit için yürüyüş uygulamaları, kendinizi oraya çıkmak ve yürümeye başlamak için motive etmenin mükemmel bir yoludur! Sağlığınızı iyileştirirken aynı zamanda ekstra para kazanabileceksiniz, bu da tıbbi faturaları düşük tutacak ve sizi harika hissettirecek!

Peki ne bekliyorsun? Bugün yürümeye başlayın ve bu harika uygulamalarla biraz para kazanın!

AdımPara Gerçekten Para Veriyor Mu?

AdımPara, içeriğinizden para kazanmanıza yardımcı olan bir web sitesidir. Her türlü içeriği yayınlayabilecek ve bunun için ödeme alabileceksiniz. Blogunuzda yayınlanan tek bir içerikten online reklam olarak satarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca, insanlar makalelerinizi okuduğunda veya videolarınızı ve diğer içerik türlerinizi izlediğinde de para kazanacaksınız.

Sweatcoinden para kazanan var mı?

Sweatcoin, vücut ağırlığınızdan para kazanmanızı sağlayan devrim niteliğinde bir dijital para birimi alternatifidir. Spor salonu ücreti ödemenize veya spor kıyafeti satın almanıza gerek kalmadan fiziksel aktiviteniz için ödeme almanızı sağlar.

Yürüyerek para kazanma gerçek mı?

Yürüyerek para kazanma fikri popülerdir, ancak bunu yapmanın en karlı yolu değildir. Yürüyerek para kazanmak mümkündür ve bunu yapmanın birçok yolu vardır, ama doğru yolu seçerken dikkatli olmalısınız. Bu çok basit bir yöntemdir ve herhangi bir risk içermemektedir. Yani yürüyerek para kazanmayı düşünüyorsanız hiç uğraşmadan kolayca yapabilir ve bu işi tam zamanlı bir hale getirerek her gün para kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın